Nugis Finem

Protože ve vzdělanější
společnosti je lepší život

Eventy

Debaty, přednášky, besedy, workshopy, konference.
Malé sály i velké auly.

Jsme pořadateli každoročního festivalu Noc práva, večeru a noci plné přednášek, divadelních představení, workshopů, promítání a exkurzí. Popularizujeme právo pro veřejnost a vytváříme příležitost pro setkání právnické obce. Do naší akce se pravidelně zapojují Nejvyšší správní soud, Nejvyšší soud, Ústavní soud, právnické fakulty a jiné významné instituce.

Na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci pravidelně pořádáme události jak pro veřejnost, tak pro studenty Univerzity Palackého. Kromě ryze právních témat organizujeme i debaty a besedy s významnými osobnostmi veřejného života. Věnujeme se tak aktuálním společenským problémům a jiným zajímavým tématům. Ukazujeme, že i odborné vzdělávání může být zábavné. Naším oblíbeným formátem jsou proto diskuze.

Navštívily nás už osobnosti jako bývalý velvyslanec USA Andrew Schapiro, moderátor Václav Moravec, šéfredaktor Erik Tabery, předseda Nejvyššího soudu Pavel Šámal, ústavní soudkyně Kateřina Šimáčková, spisovatel Petr Ludwig, chicagský profesor Michael Seng a další zajímavé osobnosti. Naše akce pořádáme už přes téměř čtyři roky – a téměř čtyři roky „vyprodáváme“ celou aulu Právnické fakulty. Tak moc jsou naše akce populární.

Ondřej Sasín

Ondřej Sasín

event manager

Na naše akce chodí tisícovky studentů. Staňte se patronem námi pořádaných eventů. Budujme společně něco, co přetrvá.

Zůstaňme v kontaktu!

Dejte nám Vaši e-mailovou adresu a my Vám jednou za čas pošleme zprávu
ze zákulisí o tom, co se událo a co se chystá.

načítání...

Jste přihlášený/á, děkujeme za zájem!

Zadejte prosím Vaši e-mailovou adresu.

Bohužel došlo k nějaké chybě, napište nám prosím na e-mail.

Spolek Nugis Finem vznikl, aby rozbil mýty, předsudky
a polopravdy o právu. Také proto název spolku v překladu
z latiny znamená „Dost nesmyslům“.