Budujeme skvělý event management tým. Přidej se.

Nugis Finem toho má za sebou ve vztahu k množství a kvalitě zorganizovaných eventů opravdu hodně. Kdo z vás si pamatuje naprosto narvanou aulu Právnické fakulty UP, do které se na debatu mezi Erikem Taberym, šéfredaktorem Respektu, a docentem Michalem Bartoněm pokusilo nacpat přes 600 lidí? Na fakultě nám tehdy každý říkal, že takhle nacpaná aula nebyla ani na přednášky (nyní již) docenta Melzera těsně před účinností nového občanského zákoníku. Tehdy jsme promítali i na obrazovky prostor před aulou a do vedlejších sálů, aby se mohlo dívat co nejvíce lidí.

Kdo si pamatuje Otázky na Václava Moravce? Unikátní jednorázovou show, kdy to byl právě známý český moderátor, kdo tentokrát seděl v horkém křesle a odpovídal na otázky místo aby je pouze pokládal. Aula byla opět plná – a tak to má být. Přesně takové akce totiž chceme pořádat.

Bylo toho ale daleko víc: debata ústavní soudkyně Kateřiny Šimáčkové a tehdejší děkanky a profesorky Milany Hrušákové, několik přednášek rektora Univerzity Palackého Jaroslava Millera, přednáška Petra Ludwiga, autora knihy Konec prokrastinace, o kritickém myšlení, debata docenta Michala Bartoně a Zdeňka Koudelky či Roberta Zbírala a Petra Macha. Navštívil nás dokonce i tehdejší velvyslanec USA Andrew Schapiro. Uspořádali jsme pro vás dva ročníky Vokna před fakultou.

A proč vám to všechno píšeme?  Za poslední rok by se mohlo zdát, že jsme na pořádání akcí zanevřeli. Bylo tu Vokno, to jistě. Ale už žádné přednášky a debaty? Studenti nejnižších ročníků už patrně ani neví, co všechno jsme na fakultě dělali. To všechno se teď změní. Organizace eventů totiž u nás nabírá nový dech. Již za dva týdny se bude v Brně konat nultý ročník Noci práva, festivalu přednášek, workshopů, divadelních představení, exkurzí a promítání filmů – to vše s tématikou práva. Tím to ale rozhodně nekončí. Příští rok totiž chceme s Nocí práva dobýt celou republiku. Praha, Brno, Olomouc – jeden večer, tři města, desítky přednášek, otevření soudů (ať už těch obecných či nejvyšších) i jiných institucí (vážně si brousíme zuby na Parlament) – stejně jako letošní ročník to nebude jenom o tom, že se dozvíte něco nového – bude to také o zábavě a kultuře. Opět se můžete těšit na divadlo a promítání filmů. A vážně chceme uspořádat simulované soudní jednání s herci a profesionálním scénářem. Co byste říkali na soudní proces s Voldemortem nebo s takovou Cersei Lannister?

Nápadů na to, co zorganizovat, máme a vždy jsme měli spoustu. To, jak se nám podaří tyto plány a nápady převést v realitu, záleží jenom na tom, jak dobrý je náš tým. Tento tým se právě teď může otevřít i Tobě. V následujícím roce chceme opět vychrlit plejádu přednášek a debat, kterými zaplníme celou aulu. V Brně na Masarykově univerzitě i v Olomouci na Univerzitě Palackého. Pojď s námi v září zorganizovat Vokno před fakultou na Právnické fakultě UP. Nebo v březnu 2020 Noc práva v jakémkoliv z měst Brno, Praha, Olomouc. A spoustu eventů mezi tím.

Náš tým se ale otevírá už nyní. Máš nyní jedinečnou příležitost se k nám přidat. Napiš si do kalendáře 20. března 2019, to je ten klíčový termín, do kterého přibíráme nové lidi do našeho týmu. Jediné, co pro to musíš v této fázi udělat, je napsat nám e-mail na info@nugisfinem.org právě do tohoto data. Napiš nám něco o sobě, na jaké univerzitě studuješ, v jakém jsi ročníku, proč tě náš projekt organizování eventů zajímá. To je pro nás totiž to nejdůležitější – motivace a nadšení. Všechno ostatní se dá vždycky naučit a my tě to moc rádi naučíme. Můžeš s námi organizovat velké akce a díky tomu si obohatit své portfolio dovedností o management, stejně tak jako své CV o další zajímavý projekt a aktivitu, kterou se odlišíš.

Takže ještě jednou to nejdůležitější. Napiš e-mail na info@nugisfinem.org do 20.3.2019 – získáš zázemí týmu, který zorganizoval desítky akcí, na které přišli tisíce lidí. Pojď do toho s námi!


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *