Při tvorbě webové platformy Nostis jsme vždy dávali důraz na to, aby vše bylo responzivní a dobře se používalo na všech zařízeních, zejména na mobilech. Naše heslo vždy bylo, že vám chceme umožňovat studovat kdykoli a kdekoli – a i webová verze Nostisu toto dost dobře umožňovala. Jedna věc jí však chyběla – možnost studovat i offline. Právě to byl hlavní důvod, proč jsme se rozhodli vyvinout i mobilní aplikaci. Ta totiž nově umožňuje, abyste si mohli veškeré naše kurzy stáhnout na úložiště vašich mobilů. Až tedy budete příště cestovat, výpadky internetu ve vlaku či autobusu vás již nemohou zaskočit.

A když už jsme byli v tom, vyřešili jsme pár dalších věcí, které vám používání Nostisu ještě více zpříjemní. Pokud vám stačí pouze zvuk přednášek a nechcete si vybíjet baterii telefonu svítícím displejem, normálně ho vypněte – zvuk se vám bude přehrávat dál. A přidali jsme také další novinku, o kterou jste si říkali. Je možné si spustit automatické přehrávání dalších videí. Pokud tedy řídíte auto a studium vám komplikovala nutnost vždy po skončení lekce překliknout na lekci další, už vás to také trápit nemusí. Stačí jenom zapnout automatické procházení kurzem a budou se vám pouštět další a další přednášky.

Za finanční prostředky na to, abychom mohli mobilní verze Nostisu vyvinout, děkujeme společnosti AION CS. Znát ji můžete zejména díky jejich databázi právních předpisů a judikatury Zákonyprolidi.cz.