Nugis Finem

Protože ve vzdělanější
společnosti je lepší život

Nostis

Nostis je naše platforma pro online kurzy.
Úplně zdarma. Pro každého.

Vstoupit na Nostis.org

Nostis je platformou vyvíjenou naším spolkem, na které jsou zcela zdarma a pro každého dostupné e-learningové kurzy o právu. Skládají se z videí, textů ke čtení, testů – pokud budete úspěšní, dostanete i certifikát. Většina kurzů je o právu, připravujeme ale i několik neprávních kurzů.

Říkali jste si, jaké by to tak bylo studovat univerzitu, ale bez jakýchkoliv závazků? Prostě se učit to, co vás baví? A když už stačilo, tak jít prostě studovat něco dalšího? Nostis vám umožní přesně toto. Bez ohledu na dosažené vzdělání, na váš věk, na vykonávané zaměstnání – úplně každý může přijít a v našich kurzech se naučit něco nového. Jediné, co potřebujete, je zájem a motivace.

Jaroslav Krempl

Jaroslav Krempl

manažer Nostis

Ne každý má to štěstí studovat na právnické fakultě či jiné vysoké škole, ať už z důvodů finančních nebo časových. Někdo chce jen vědět víc o právu a někdo si chce zase zvýšit profesní kvalifikaci. Právě i pro tyto lidi je tu náš projekt Nostis. Ať už u nás naši studenti studují z jakéhokoliv důvodu jedno je spojuje – relevantní informace podané smysluplně a od prověřeného zdroje.

Našim kurzům je vždy poskytnuta záštita některou z tuzemských univerzit. To naším posluchačům garantuje využitelnost nabytých vědomostí v jejich životě. Projekt má však dle mého názoru větší přesah. My právníci rádi říkáme, že právo má být srozumitelné. Jsem přesvědčen, že právě prostřednictvím našich online kurzů k tomuto bohulibému cíli přispíváme významnou měrou.

Podpořte Nostis

Pomozte nám při vytváření dalších online kurzů malým finančním příspěvkem a staňte se patronem projektu Nostis nebo některého z jiných projektů našeho spolku. Všichni, kdo se na točení kurzů podílejí (přednášející, kameraman, střihač), tak činí bez nároku na odměnu. Přesto musíme nést spoustu dalších nákladů v souvislosti s vybavením a jeho obměnou, programováním naší platformy, technickou podporou a provozem serverů. Čím dál tím více cítíme, že jak nás toto všechno limituje v růstu tohoto projektu.

 

Zůstaňme v kontaktu!

Dejte nám Vaši e-mailovou adresu a my Vám jednou za čas pošleme zprávu
ze zákulisí o tom, co se událo a co se chystá.

načítání...

Jste přihlášený/á, děkujeme za zájem!

Zadejte prosím Vaši e-mailovou adresu.

Bohužel došlo k nějaké chybě, napište nám prosím na e-mail.

Spolek Nugis Finem vznikl, aby rozbil mýty, předsudky
a polopravdy o právu. Také proto název spolku v překladu
z latiny znamená „Dost nesmyslům“.

Web vytvořil Tomáš Hrkalík