Nugis Finem

Protože ve vzdělanější
společnosti je lepší život

Iurium

Iurium je náš zpravodajský portál,
který poskytuje vaši denní dávku informací o právu.

Začtěte se na Iurium.cz

Iurium je odborný portál o právu, ovšem nejen pro právníky.

Naleznete na něm odborné články, rozhovory s nejvýznamnějšími osobnostmi ze světa práva, shrnutí novinek v legislativě i v rozhodnutích soudů, recenze na literaturu – a v naší rubrice Právo pro začátečníky naleznete také praktické informace pro právní laiky, jak se chovat v určitých životních situacích.

Jiří Jarolím

Jiří Jarolím

šéfredaktor Iurium

Psaní je dovednost jako každá jiná. Dá se učit a dá se trénovat. Pokud psát neumíte, pojďte se učit s námi. Můžete se spolehnout na kvalitní revize a zpětné vazby. S každým článkem budete o kus lepší tak, že byste nejraději přepsali svůj předchozí. Pokud psát umíte, pojďte předvést svou tvorbu našim čtenářům. Publikace na našem portálu znamená zisk pozornosti více než desetitisíce čtenářů každý měsíc. Záležet bude na atraktivitě vašeho článku. Rovněž může jít o vaše první kroky do akademické kariéry. K publikační činnosti se přihlíží v přijímacích řízeních do doktorských programů. V obou případech nám pomůžete tvořit a sdílet s čtenáři kvalitní statě ze světa práva. Od aktualit po historii, od praktických rad a tipů po teoretické odborné úvahy. Každý u nás píše o tom, co jej zajímá.

Podpořte Iurium

Pomozte nám přinášet kvalitní zprávy o právu, o nových zákonech a soudních rozhodnutích. Všichni členové redakce pracují bez nároku na odměnu. I tak je ale pro nás provoz a rozvoj našeho webu a jeho obsahu nákladný. Staňte se patronem projektu Iurium. Právě díky podpoře od lidí, jako jste Vy, můžeme rozvíjet právní povědomí české společnosti.

 

Zůstaňme v kontaktu!

Dejte nám Vaši e-mailovou adresu a my Vám jednou za čas pošleme zprávu
ze zákulisí o tom, co se událo a co se chystá.

načítání...

Jste přihlášený/á, děkujeme za zájem!

Zadejte prosím Vaši e-mailovou adresu.

Bohužel došlo k nějaké chybě, napište nám prosím na e-mail.

Spolek Nugis Finem vznikl, aby rozbil mýty, předsudky
a polopravdy o právu. Také proto název spolku v překladu
z latiny znamená „Dost nesmyslům“.

Web vytvořil Tomáš Hrkalík