Když jsme v květnu 2017 vydávali naši první knihu, věděli jsme, že dřív nebo později budeme spouštět e-shop, abychom byli co nejblíž našim zákazníkům. Tak nějak jsme ale netušili, že nám to bude trvat bezmála tři roky a že to bude až poté, co už budeme mít za sebou tolik publikovaných titulů. Ano - některé naše knihy jste si od nás mohli zakoupit online, ale jednalo se vždy o kostrbatá a nedodělaná řešení.

Ač jsou dnešní časy v souvislosti s bezpečnostní a zdravotní situací složité, využili jsme příležitosti, abychom popostrčili naši činnost o něco dál. V uplynulých týdnech jsme vyřešili vše - distribuci knih, uskladnění a logistiku, programování e-shopu, účetní systém a platební bránu. To vše proto, abychom mohli říci, že jsme našim zákazníkům zase o krok blíž - a že si naše knihy již můžou objednávat přímo od nás. Právě dnes totiž náš e-shop oficiálně spouštíme.

Prozatím v něm můžete nalézt tři naše nejpopulárnější a nejprodávanější tituly:

  • Justiniánská Digesta,
  • Dostalíkovy hlášky: Fragmenta Dostalíkova,
  • Odkaz tastedarů - Ydris: kniha první.

Spuštění e-shopu našeho nakladatelství je pro nás velký den. Do vydávání našich knih totiž jdeme celým srdcem. Kromě toho, že je to něco, co nás naplňuje a baví (věřte, že není lepšího pocitu než držet v ruce čerstvě vytisknutou voňavou knihu, na které jste pracovali třeba posledního půl roku), je to pro nás taky skvělý způsob, jak podpořit hlavní činnost našeho spolku - vzdělávání. Nakladatelství Nugis Finem Publishing, přestože je samostatnou společností s ručením omezeným, je stoprocentně vlastněno naším spolkem. Veškeré zisky z prodeje knih tedy používáme právě na to, abychom mohli dělat to, co je pro nás nejdůležitější - rozvíjet právní gramotnost české společnosti a zlepšovat metodologii právního vzdělávání.

Budeme moc rádi, když si náš e-shop prohlédnete a řeknete nám zpětnou vazbu, která vás k němu napadne. A případně zakoupíte některou z našich knih, pokud vás zaujme.