Nugis Finem

Protože ve vzdělanější
společnosti je lepší život

Entoo

Entoo je informační systém
ke sdílení a tvorbě studijních materiálů.

Vstoupit na Entoo.cz

Entoo je systém, na kterém si studenti Právnické fakulty Univerzity Palackého mohou vytvářet a sdílet studijní materiály pro účely svého vysokoškolského studia. Entoo je navrženo tak, aby se studenti snadno dostali ke studijním materiálům, které potřebují. Entoo je pro studenty archivem, ve kterém naleznou několik verzí studijních zdrojů a sami si vyberou, který z nich jim vyhovuje nejvíce. O kvalitu informací pečuje tým moderátorů složený ze studentů všech ročníků.

Pojďte nahlédnout, jak Entoo vypadá. Přihlásit se ale mohou pouze studenti Právnické fakulty Univerzity Palackého.

Karolína Foukalová

administrátorka Entoo

Entoo je ojedinělým projektem, který spojuje jednotlivé ročníky olomoucké právnické fakulty skrze studijní materiály. V tak kompetitivním prostředí, jakém je právo, nenápadně apeluje na své uživatele - kterými jsou bez nadsázky snad všichni studenti PF UP - nenechávat si zápisky z přednášek, skripta či vypracované otázky ke zkouškám jen pro sebe, ale podělit se o ně s ostatními s myšlenkou “sdílej a bude ti sdíleno”. Bez Entoo by si většina našich studentů studium nedovedla vůbec představit, neboť obsahuje výsledky dlouhodobé obětavé práce těch, kteří upřednostnili přednášku před hospodou, odbornou knihu před beletrií a práci před spánkem, aby to, čemu věnovali svůj čas a úsilí, mohli sdílet s ostatními.

Podpořte Entoo

Podpořte naši snahu o sdílení studentských materiálů dalším studentům namísto kupování drahých učebnic a nepotřebných materiálů, a pomozte nám tak najít v každém z nás toho lepšího člověka, který si pro sebe tu svou vymazlenou přednášku prostě nenechá.

 

Zůstaňme v kontaktu!

Dejte nám Vaši e-mailovou adresu a my Vám jednou za čas pošleme zprávu
ze zákulisí o tom, co se událo a co se chystá.

načítání...

Jste přihlášený/á, děkujeme za zájem!

Zadejte prosím Vaši e-mailovou adresu.

Bohužel došlo k nějaké chybě, napište nám prosím na e-mail.

Spolek Nugis Finem vznikl, aby rozbil mýty, předsudky
a polopravdy o právu. Také proto název spolku v překladu
z latiny znamená „Dost nesmyslům“.

Web vytvořil Tomáš Hrkalík